Professionaalne raamatupidamistarkvara

Kiire, lihtne ent professionaalne raamatupidamistarkvara igas suuruses ettevõttele.

Mitte lihtsalt raamatupidamine

ERPLY Accounting sisaldab kõike vajalikku – automaatsest pangaimpordist, maksefaili genereerimisest (jah, SEPA tugi on olemas), mugavast ostu- ja müügihaldamisest kuni kassa ja lao integratsioonini välja – kõik see aitab säästa nii aega kui raha. Koolitused ja kasutustugi võimaldavad alustada ja jätkata oma äri ilma tõrgeteta. Lubage meil näidata, kui lihtne ja automaatne raamatupidamine saab olla!

● ● ●

simple_entry

Pangaimport

ERPLY Accounting võimaldab üles laadida peamiste Eesti pankade väljavõtteid. Pangaväljavõtte CSV failiga üles laadides seob ERPLY Accounting maksed automaatselt arvetega ja lubab arvetega mitteseotud tehinguid õigete kontodega ühendada.

● ● ●

bank_import

Kõik raamatupidamiseks vajalik

Raamatupidamine pole pelgalt arved ja raha liikumine. ERPLY Accounting on täielik raamatupidamistarvkara, sisaldades kõiki vajalikke mooduleid alates käsikannetest kuni pearaamatu ja amortisatsioonini välja. Reaalajas bilanss ja finantsseis on kättesaadavad igal ajahetkel.

● ● ●

manual_journal

Tööta arvutist, mobiilist või tahvelarvutist

Kasutage ERPLY Accounting’ut kus ja kust iganes te soovite. Tahvelarvuti ja nutiseadme tugi teeb sellest ilmselt kõige paremini ligipääsetava majandustarkvara Eestis. Sisestage kulusid ja tulusid, kus iganes ka ei viibiks ja hoidke ettevõtte majandusnäitajatel silm peal!

● ● ●

purchase

Automaatne lao ja kassaga sünkroniseerimine

ERPLY Accounting ühildub täielikult ERPLY lao ja kassaga, võimaldades ühe klikiga sünkroniseerida kogu müügi- ja ostutegevuse. Integreerimiseks vajaliku juhendi leiab siit.

● ● ●

Payment View

Põhjalikud raportid

Valdav osa majandustarkvaradest pakub vaid kohustuslikku aruandlust nagu pearaamat ja bilanss. ERPLY Accounting kujutab endast palju enamat: bilanss ja kasumiaruanne 12 kuu lõikes, põhjalik käibemaksuaruanne, kliendi ja hankija raportid ja rahavoogude aruanne on sellest vaid väike osa. Kõik aruanded on kättesaadavad Exceki, CSV formaadis, peamised neist ka PDF-is.

● ● ●

profit_12_months

Pidev innovatsioon

Pilves asuval tarkvaral on traditsiooniliste lahenduste ees palju eeliseid. Üheks eeliseks on näiteks kiired ja automaatsed uuendused ja andmetele ligipääs igast punktist maailmas. ERPLY Accounting on pidevas arenduses, et muuta raamatupidamist veelgi lihtsamaks ja igaühele arusaadavamaks. Tegeleme pidevalt raamatupidamise automatiseerimise, lihtsustamise ja paremate raportite väljatöötamisega.

● ● ●

innovative