Saa teada, mida sisaldab äärmiselt lihtne ja võimas internetipõhine raamatupidamistarkvara. Vaadake järgmiseid pilte tarkvarast ning lugege täpsemalt võimalustest.

● ● ●

Raamatupidamine

Finantsaruanded

Bilanss, kasumiaruanne, rahavoogude aruanne, pearaamat, kannete loetelu, saldoaruanne – kõik olemas, kättesaadavad ja lihtsasti kasutatavad.

Tavakanded

Kõik kulud, tulud, finantseerimis- ja investeerimistegevused, mida ei saa ostu-müügidokumentide peal kirjeldada, saab sisestada tavakannete moodulis.

Kulude haldus

Halda ja jälgi kulusid – nii neid, mis tekivad ostuprotsessis kui neid, mis tekivad maksude, amortisatsiooni ja muude tegevustega!

Paindlik pearaamat

Jälgi pearaamatut kontode, kuupäevade lõikes ja prindi tulemus vajadusel Excelisse.

Automaatsed kanded

Sisestades makseid, arveid, kassaordereid, tehakse nendega seotud raamatupidamiskanded automaatselt!

ERPLY integratsioon

Impordi ERPLY arved ühe nupulevajutusega – kogu raamatupidamine tehakse automaaselt. Alustamine on lihtne ja lao saldo korrigeerimine on samuti lihtsam kui kunagi varem!

Raha jälgimine

Lisaks müügile ja ostuarvetele on muid punkte, kus raha sisse-välja liigub. Kõiksuguste muude väljamaksete (panga-, intressikulude, palgavõla ja muude kulude-võlgade maksmine) ning sissetulekute (laenu, omanike sissemaksete laekumine, intressitulude laekumine) arvestamine on Margn’ga imelihtne.

Seadistamine, üldine

Mitme kasutaja haldamine

Vajate mitu kasutajat? Pole muret, Margn võimaldab mitmel turvalisel teel volitatud kasutajal üle interneti ligi pääseda ettevõtte andmetele.

Mitme konto haldamine

Ühel kasutajal võib olla mitu firmat. Antud võimalus sobib raamatupidajatele, kes haldavad mitut ettevõtet korraga või ettevõtjatele, kel on mitu ettevõtmist korraga käsil.

Lihtne importimisvõimalus

Kasuta andmete importimiseks suvalist tabelarvutusprogrammi (Excel, OpenOffice, Google Docs).

● ● ●

Ostu-müügihaldus

Lihtne arve sisestus

Arvete sisestamine on imelihtne – eelnevalt mitteeksisteerinud kliendid-hankijad ja ostu-müügiartiklid salvestatakse automaatselt ning kogu kasutajaloogika on põhjalikult läbitestitud!

Kassadokumendid ja muud kulud

Kassa ostudokumentide jaoks on olemas eraldi lihtne sisestusvorm, millega saab fikseerida dokumendi ja selle makse üheaegselt.

Integreeritus ERPLY’ga

Kui vajate ladu, kassalahendust ja/või terviklikumat CRM lahendust, tasub kasutada ERPLY majandustarkvara nende haldamiseks. ERPLY’s loodud dokumentide importimine raamatupidamisse käib ühe nupulevajutusega!

Maksmata & laekumata arvete haldus

Jälgi ja halda klientide ja enda võlgu võimsa ostu-müügireskontroga: ettemaksed, kasumid-kahjumid valuutakursivahetusest arvutatakse automaatselt, ühele arvele saab sisestada mitu makset, märgi arveid ebatõenäoliselt laekuvaks ning sisesta makseid erinevates valuutades.

Klientide haldus

Kõik klientidega seotud dokumendid on jälgitavad erinevatest raportitest. Ettemaksud, võlad kliendi-hankija lõikes arvutatakse automaatselt.

Raamatupidamine arvetega

Pärast arve või makse salvestamist tehakse sellega seotud raamatupidamine automaatselt.

Paindlik arve kohandamine

Arveid saab kohandada vastavalt vajadusele: lisa/eemalda vajaminevaid veerge (allahindlus, kood) ja redigeeri arve jalust.

Muud võimalused

Projektid kulude-tulude jälgimiseks

Grupeeri kulusid ja tulusid projektide lõikes, et saada parem pilt ettevõtte reaalsest finantsseisundist!

Meelespead endale ja teistele

Otsid kohta, kus oma ülesandeid kirjeldada ja hallata? Või kuidas raamatupidajale ülesandeid jätta? Lihtne, samas paindlik meelespeade haldus on Margn’s loodud just selleks, et see kõik oleks võimalik!