Paprasta ir galinga apskaitos programa

Greita apskaitos programa internete mažoms ir vidutinėms įmonėms.

Apskaita nebėra sudėtinga

Sudėtingi įrašai buvo išreikšti aiškiais veiksmais, todėl dabar kiekvienas gali valdyti buhalterinės apskaitos įrašus. ERPLY Apskaita apima viską, ko reikia buhalterijoje: automatinį banko veiksmų importą, patogų pirkimo ir pardavimo valdymą, integraciją su pardavimo ir sandėliavimo programomis, laiko ir pinigų taupančias ataskaitas. ERPLY apskaita tiesiog tenkina Jūsų apskaitos poreikius. Naujiems ir esamiems verslams suteikiama pagalba viską pradėti nuo pradžių arba tęsti apskaitos procesus. Leiskite mums parodyti jums, kokia paprasta gali būti apskaita.

● ● ●

simple_entry

Sąsaja su banko sąskaitomis

Su ERPLY Apskaita Jūs galite lengvai suderinti savo apskaitos ir banko sąskaitį informaciją, naudodami CSV failus, kuriuos galite atsisiųsti iš savo internetinės bankininkystės programos.

● ● ●

bank_import

Visi apskaitai reikalingi funkcionalumai

ERPLY apskaitoje rasite didžiąją knygą, žurnalus, sąskaitų likučių informaciją ir daugiau. Įrašai yra generuojami automatiškai iš įvestų sąskaitų-faktūrų ar sandorių. Einamąjį balansą bei pelno ir nuostolių ataskaitą galima peržiūrėti bet kuriuo metu.

● ● ●

manual_journal

Kompiuteriuose, planšetuose, mobiliuosiuose

ERPLY apskaita gali būti naudojamas staliniame ar planšetiniame kompiuteryje ir mobiliajame telefone. Versija planšetams ir mobiliiesiems leidžia įvesti pardavimo ir pirkimo sąskaitas-faktūras , kitas pajamas ir išlaidas, informaciją apie sąskaitų apmokėjimą. Jūs galite matyti visas ataskaitas, įskaitant pagrindinius apskaitos rodiklius tiesiai planšete ar mobiliajame telefone.

● ● ●

purchase

Automatiška sinchronizacija su pardavimų ir sandėlio valdymo programa

ERPLY Apskaita integruojasi su ERPLY – geriausiu sprendimu valdyti įmonės pardavimų ir sandėliavimo procesus. Šis ERPLY + ERPLY Apskaitos derinys sudaro sąlygas importuoti pardavimų ir sandėliavimo veiksmus į apskaitą vienu mygtuko paspaudimu.

● ● ●

Payment View

Reikalingos ataskaitos

Dauguma apskaitos programų siūlo įprastas ataskaitas nuo balanso iki didžiosios knygos. ERPLY Apskaita siūlo daug daugiau: balanso ir 12 mėnesių pelno ataskaitą, išsamią PVM ataskaitos apžvalga, kliento- tiekėjo ataskaitą, aiškią pinigų srautų ataskaitą ir daugiau. Visos ataskaitos gali būti eksportuojamos į CSV formato failus, o pagrindinės ataskaitos į PDF formato failus tam, kad toliau dirbti su jomis Excel programoje arba išsiųsti elektroniniu paštu.

● ● ●

profit_12_months

Nuolatinis naujovių diegimas

Programos debesyje siūlo daug privalumų, įskaitant greitą, automatiniai atnaujinimą, ir mažiau IT problemų ir susijusių išlaidų. ERPLY Apskaita nuolat vystoma taip, kad įmonės galėtų vesti savo apskaitą greičiau ir lengviau. Mes visada ieškome naujų galimybių ir būdų , kaip pagerinti apskaitos skaidrumą, teisingumą ir informacijos įvedimo patogumą. Su ERPLY Apskaita Jūs gaunate visus atnaujinimus iškarto, kai jie tik parengiami.

● ● ●

innovative