"It's a scalable system that can expand along with your business"
Business.com
"Ideal for midsize or fast-growing businesses"
PCMAG
"Painless to install, powerful yet easy to use"
financesonline.com

Lühidalt meist

Erply sai alguse kümme aastat tagasi, kui väike sõpruskond hakkas programmeerima ja ehitama veebilehti. Pooljuhuslikult avastasid nad lahenduse, millest sai alguse tänaseks üle maailma kasvanud jaeäridele mõeldud müügi-, lao ja äritarkvara Erply. Õige hoo sai Erply sisse pärast idufirmade konkursi Seedcamp võitmist ja investorite leidmist Londonis aastal 2009.

Esialgsest plaanist – pakkuda tarkvara täislahendusi väikestele ja keskmise suurusega jaeäridele – kasvas peagi välja täiuslik ja pidevalt arenev kassa- ja majandustarkvara haldamise platvorm, mis sobib igas suuruses ettevõttele. Meie klientide skaala on lai: alates ühemehefirmadest kuni mitmesaja müügipunktiga jaegigantideni.

Erply vahendab aastas miljardeid ülekandeid. Maailmas on üle 100 000 müügipunkti, kus kasutatakse Erply tarkvara ning seda tehakse enam kui 15 erinevas keeles.

Klientide jaoks pole Erply lihtsalt kassatarkvara – see võimaldab neil paindlikult oma äri kasvatada, arendada ja tõhustada müüki, hallata töötajaid ja pühenduda kliendihaldusele.

Meie tarkvaraarendajad loovad uusi lahendusi Tallinnas ning meie peakontor asub New Yorgi südames Manhattanil. Meil on kontorid veel USAs Providence’is, Londonis, Torontos ja Sydneys. Meie rahvusvaheline tiim hoiab Erply platvormi maailma tipptarkvarade hulgas, tagades klientidele regulaarselt tasuta tarkvarauuendusi.

Iseteeninduskassa on Erply kõige värskem programm, mis on suurepärane lisandus meie laitmatult töötavale ja ülimalt kliendisõbralikule kassa- ja laotarkvarale.  

ERPLY NUMBRITES

5

riigis on Erplyl esindused

24/7

klienditugi

£
$
¥

toetatud kõik valuutad

20%

kasvu esimesel aastal pärast Erplyga liitumist

5,000,000

ülekannet kuus